Namioty bankietowe

Namioty bankietowe


Namioty bankietowe, to podobna sprawa jak wynajem namiotów Poznań na ślub. Podobnie czynią one imprezę niepowtarzalną. Zaproszeni goście cieszą się aurą przyrody, elegancją i świeżym powietrzem.

Jeśli miałeś kiedyś okazję uczestniczyć w takim bankiecie, z pewnością wiesz jakie to uczucie. Wynajem namiotu to także prestiż dla organizatora jakim jest duer.pl. Trochę więcej wiedzy na temat wypożyczania namiotów, z pewnością pomoże w decyzji wyboru najbardziej odpowiadającego potrzebom imprezy plenerowej.

Jest wiele różnych rodzai namiotów czy też hal namiotowych. Do najbardziej efektownych należą namioty sferyczne. Mają one kształt półkuli, część jest przezroczysta, tak że goście mogą obserwować co się dzieje na zewnątrz, będąc w środku.


Hale namiotowe w Poznaniu to rozwiązanie na dużą imprezę zbiorową, bądź na bardzo duży bankiet. Charakteryzują się prostym stylem. Zazwyczaj zamawiający decyduje się także na drewnianą posadzkę. Jest to rozwiązanie dające wygodę chodzenia, stabilność stolików oraz umożliwia ewentualny taniec zaproszonych gości.

Namioty są różnych wielkości, przy niektórych modelach jest możliwość domawiania kolejnych kondygnacji. Nie trzeba też martwić się o meble: krzesła, stoły, bieliznę stołową. Firmy w Poznaniu wynajmujące namioty imprezowe zazwyczaj trudnią się także w wypożyczaniu mebli.

Na koniec warto dodać, że rozkładanie namiotu wcale nie musi trwać długo. Istnieją także namioty samo rozkładające się. Działają na zasadzie harmonijki.


Co polecamy?


W okolicach Poznania jest parę firm godnych uwagi, jednak najbardziej prężna z nich jest firma Nowit. Sama nazwa wskazuje, że jest to marka cechująca się nowościami. Dlatego też mają bogatą gamę sprzętu. Posiadają między innymi namioty sferyczne, sprzęt gastronomiczny i wszelkiego rodzaju meble (stoły, krzesła, ławy, parasole itp.).


Zapoznaj się też z propozycją sufitów napinanych. Nie wykorzystuje się ich w namiotach, ale taki sufit może pięknie stroić salon w Waszym pierwszym mieszkaniu. Sufitami napinanymi specjalizuje się DekoDps. Firma DekoDps montuje sufity napinane w całej Polsce. Z usług firmy korzystają architekci, hotele, biura oraz osoby prywatne.

Miłej imprezy, bankietu czy ślubu.